SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Foc Farsta IF
Utbildat ishockeyspelare sedan 1977

Kontakt
FOC Farsta IF

Adress: Farstaängsvägen 10, 123 46 Farsta
Telefon: 070-8901977
 
Sportsliga frågor: info@farstahockey.se
 
 
___________________________________________________________________________________________
 
Styrelse efter årsmötet juni 2021:
Ansvarsområden
Ordförande                               Lars Samuelsson                lars.samuelsson@farstahockey.se
Kassör                                       Ulrika Fehrling                   ulrika.fehrling@farstahockey.se
Kommunikation/Varumärke     Kerstin Hanell                    kerstin.hanell@farstahockey.se
Sport - Flick/Dam                     Sandra Gill                         sandra.gill@farstahockey.se
Sport - Pojk/Herr                      Per Sävje                            per.savje@farstahockey.se
Café                                          Mats Samuelsson              mats.samuelsson@farstahockey.se
Evenemang/Marknad              Olavi Linna                        olavi.linna@farstahockey.se
Ledamot (avgått 9 aug-21)      Kim Langeborg             
 
Skulle du vilja veta mer om hur det är att sitta i styrelsen eller anmäla ditt intresse till att sitta i styrelsen nästa säsong? Då är det bara att maila till valberedningen. Se mail nedan.
 
 
Valberedning efter årsmötet 9e juni 2020 : 
Magnus Franzén (sammankallande)
Petra Wormbs
Christoffer Östnaes
 
 
Maila till valberedningen: frasse.11@aol.se
 
___________________________________________________________________________________________
 
 
 
 
Partners